Zaznacz stronę

Termin realizacji

Uwaga: Sprzedajemy w sklepie stacjonarnym i internetowym i rzeczywisty czas może być dłuższy od czasu podanego na stronie. Nie zawsze nadążamy z aktualizacją terminów dostępności produktów i stanów magazynowych.  W przypadku, gdy czas dostawy ma duże znaczenie proszę o kontakt przez email w celu potwierdzenia dostępności.

 Termin otrzymania paczki to termin wysyłki + czas na przygotowanie przesyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i  z wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. Typowy czas realizacji wynosi od 2 do 5 dni roboczych.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane – od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży – poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.